Tüm Sigortalar - Hasar İşlemleri Merkezi
Tüm Sigortalar - Hasar İşlemleri Merkezi

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Tüm Sigortalar - Hasar İşlemleri Merkezi Tüm Sigortalar - Hasar İşlemleri Merkezi

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

 BİZ KİMİZ?

profesyonel yöntemleri ve Hukuki tecrübesi ile  Türkiye genelinde birçok şubesi ve yüzlerce alanında uzman çalışanı ile; trafik ve iş kazalarında ki vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler, araç hasar değer kayıpları, taşımacılık ve koltuk sigortası tazminatları, tren ve uçak kazaları gibi pek çok mağduriyet neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veren 2008 yılında kurulan köklü ve kapsamlı bir şirkettir.

Bu yüzden  tumsigorta kuruluşundan bugüne Türkiye’ de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden önemlisi dürüstçe olması hususunda asla taviz vermemektedir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yüzlerce mağdurumuza verdiğimiz hizmetler bu konudaki en büyük referansımızdır.

Bedeni Hasar Yönetimi ve Danışmanlık alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, ülkemizde büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda; kaza mağdurlarını bilinçlendirme ve hak talep etme noktasında danışmanlık görevini üstlenmiştir. Şirketimiz kaza sonrasında ölüm, daimî sakatlık ve yaralanmalarda maddi tazminat haklarınızı inceleyip, poliçe teminatları doğrultusunda almanız gereken tazminatınızı sorunsuz ve en kısa sürede sonuçlandıran ve bu süreçte tarafınızdan hiçbir ücret talep etmen bir hasar yönetimi ve danışmanlık şirketidir.